IMPLANTOLOGIA

To nowoczesna, specjalistyczna i przewidywalna metoda uzupełniania brakujących zębów. Polega na umieszczeniu w kości implantu, który odpowiada korzeniowi zęba. Implanty dają solidną podstawę do wykonania prac protetycznych odbudowujących pojedyncze zęby, jak i rozległe braki zębowe.

CHIRURGICZNA EKSTRAKCJA ZĘBA (DŁUTOWANIE)

Polega na usuwaniu zębów, zatrzymanych ósemek - powodujących dolegliwości bólowe lub dyskomfort. Zabiegi odbywają się w znieczuleniu, tak aby zagwarantować Pacjentowi komfort i przede wszystkim brak bólu i stresu.

MOSTY PROTETYCZNE

To stałe rozwiązanie protetyczne, umożliwiające uzupełnienie braku większej ilości zębów. Wykonanie mostu możliwe jest zarówno na zębach Pacjenta, jak również na implantach. To rozwiązanie zdecydowanie wygodniejsze i bardziej komfortowe niż ruchome protezy.

KORONY PROTETYCZNE

Stałe uzupełnienia protetyczne umieszczane na zębach własnych pacjenta. Wykorzystywane do odtworzenia estetyki, kształtu i naturalności zęba. Wykorzystuje się je również do wzmocnienia osłabionych zębów.

ZABIEGI CHIRURGICZNE

Wszystkie zabiegi chirurgiczne, przeprowadzane są z największą precyzją, przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i narzędzi. Wykonywane są w celu: utrzymania zębów w jamie ustnej (zabiegi resekcji, hemisekcji), w celu regeneracji podłoża kostnego (przeszczep kości, augmentacje), umożliwiające wszczepienie implantów (zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej, rozszczepienie wyrostka).

LICÓWKI

Są to nakładki wykonane z wysokiej jakości porcelany lub kompozytu umieszczane na przedniej części zęba, idealne do maskowania wszelkich niedoskonałości. Doskonale korygują przebarwienia, kształt, długość, jak również wielkość zębów. Charakteryzują się bardzo dużą estetyką, dając fantastyczny, naturalny efekt.

LECZENIE ZACHOWAWCZE

To leczenie ubytków próchnicowych przez odbudowę tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi, czyli wypełnieniami. Ważne, by odbywać regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym i kontrolować na bieżąco stan uzębienia, ponieważ nieleczona próchnica może prowadzić nawet do utraty zęba.

LECZENIE ENDODONTYCZNE

Leczenia kanałowe wykonuje się, gdy metody zachowawcze nie przynoszą już efektu, gdy ubytek jest zbyt głęboki lub dochodzi do zapalenia miazgi. Często to jedyny sposób, aby uniknąć ekstrakcji i uratować ząb. Leczenie endodontyczne wykonywane jest z ogromną precyzją przy użyciu najnowocześniejszych metod i narzędzi.

PROFILAKTYKA

Właściwa profilaktyka jest kluczowym elementem dbania o zdrowie jamy ustnej. Regularne, okresowe wizyty, kontrola stanu uzębienia oraz profesjonalne zabiegi higieniczne pozwolą na uniknięcie poważnych dolegliwości oraz na utrzymanie efektów leczenia zarówno zachowawczego, protetycznego, jak również implantologicznego.

WYBIELANIE

Nowoczesne, profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne metody wybielania zębów, indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań Pacjentów, dające fantastyczne i natychmiastowe efekty. Zabiegi mogą być wykonywane zarówno w gabinecie, jak również w warunkach domowych.

LECZENIE DZIECI

Leczenie zębów najmłodszych dzieci w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, dzięki nowoczesnym narzędziom, diagnozowanie, nauka podstaw higieny oraz profesjonalne metody zapobiegania chorobom zębów i jamy ustnej dzieci. Wizyty w naszym gabinecie staną się naturalnym, ważnym elementem dbania o zdrowie.