Klinika stomatologiczna WARSZAWA JÓZEFÓW

O firmie

specjal STOMATOLOGIA – powstało z myślą o Pacjentach, którym zależy na wysokiej jakości leczenia, komforcie oraz spektakularnych metamorfozach uśmiechu. To miejsce tworzone przez ludzi czerpiących radość i satysfakcję ze swojej pracy, a jednocześnie wysoce wykwalifikowany personel, zorientowany w światowych trendach i nieustannie poszerzający swoją wiedzę. Wraz z całym zespołem udowadniamy, że można leczyć zęby bez stresu i bólu, zamiast tego wywołując uśmiech na twarzach zadowolonych Pacjentów.

Zabiegi

IMPLANTOLOGIA
CHIRURGICZNA EKSTRAKCJA ZĘBA (DŁUTOWANIE)
MOSTY PROTETYCZNE
KORONY PROTETYCZNE
LICÓWKI
LECZENIE ENDODONTYCZNE
PROFILAKTYKA
WYBIELANIE
LECZENIE DZIECI

Poznaj nasz zespół

Piękny uśmiech jest jednym z najważniejszych elementów profesjonalnego wizerunku, jednak aby móc się nim cieszyć należy zadbać nie tylko o leczenie zębów, ale także o profilaktykę. Łącznie pozwoli to osiągnąć długoczasowy sukces, jakim jest zdrowie jamy ustnej. W specjal STOMATOLOGIA gwarantujemy kompleksowe rozwiązanie wszystkich problemów, z którymi zgłaszają się Pacjenci.

Wierzymy, że dzięki zintegrowanej pracy całego zespołu specjal STOMATOLOGIA możemy zapewnić Państwu zdrowy i piękny uśmiech, który będzie dodawał pewności siebie i z którym będą Państwo odwiedzać nasz gabinet.